Kış Okulu

Doç. Dr. Serdar Selamet
Read more
Doc. Dr. Zeynep Uysal, Boğaziçi Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü'nde lisans ve yüksek lisans eğitimini tamamladı. 1999 yılında Marmara Üniversitesi  Türkiyat Enstitüsü Yeni Türk Edebiyatı anabilim dalından doktora derecesini aldı. 2001-2003 yılları arasında Oxford Üniversitesi  Şarkiyat Enstitüsü'nde misafir öğretim üyesi olarak çalıştı.
Read more
Prof. Dr. Mehmet Burçin Ünlü, 1996 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi Fizik Bölümü'nden mezun oldu. Ardından 1998'de Boğaziçi Üniversitesi Fizik bölümünden yüksek lisans derecesini aldı. Doktorasını 2004 yılında Stevens Institute of Technology Fizik ve Mühendislik Fiziği bölümünden aldı. 2004-2009 yılları arasında Irvine Üniversitesi'nde...
Read more
Dr. Oğuzhan Aygören, lisans eğitimini ODTÜ Elektrik Elektronik mühendisliği bölümünde tamamladıktan sonra Koç Üniversitesi ve London Business School’dan MBA derecesini, Boğaziçi Üniversitesi İşletme bölümünden de pazarlama alanında doktora derecesini almıştır. Boğaziçi'ne katılmadan önce İTÜ İşletme Mühendisliği bölümünde yardımcı doçent olarak görev yapmıştır.
Read more
Dr. Elif Aysimi Duman, temel olarak sosyal davranış ve ruhsal sorunların altında yatan gen-çevre etkileşimleri üzerine araştırmalar yapan bir biyopsikologdur. Lisans eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi Moleküler Biyoloji ve Genetik Bölümü'nde tamamladıktan sonra New York Stony Brook Üniversitesi'nden Psikoloji alanında yüksek lisans ve Biyopsikoloji alanında doktora derecesini almaya hak kazanmıştır.
Read more
Doç. Dr. Serkan Özel, Boğaziçi Üniversitesi Matematik ve Fen Bilimleri Eğitimi Bölümü’nde görev yapmaktadır. Türkiye’de TUSAŞ, TÜPRAŞ ve TEGV ile gerçekleştirdiği projelerine uzaktan devam eden Dr. Özel şu an Vanberbilt Üniversitesi Psikoloji ve İnsan Gelişimi Bölümü’nde misafir öğretim üyesi olarak araştırmalarına ABD’de devam etmektedir.
Read more
Prof. Dr Serdar Soyöz, 2010 yılından itibaren Boğaziçi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü’nde görev yapmaktadır. Lisans ve Yüksek Lisans derecelerini 2001 ve 2004 tarihlerinde ODTÜ’den; doktora dercesini ise 2007 tarihinde University of California Irvine’dan almıştır. 2003 yılında Japonya’da Uluslararası Sismoloji ve Deprem Mühendisliği Enstitüsü’nde araştırmacı olarak bulunmuştur.
Read more
Prof. Dr. Emre Otay Boğaziçi Üniversitesi’nden inşaat mühendisi olarak mezun olduktan sonra yüksek lisansı Almanya’da doktorasını ise kıyı ve deniz mühendisliği alanında ABD’de yapmıştır. Avrupa ve Amerika’da farklı kurumlarda mühendis ve araştırmacı olarak çalıştıktan sonra Boğaziçi Üniversitesi’nde öğretim üyesi olarak kıyı ve denizlerde çevreye duyarlı sürdürülebilir çözümler üzerine yoğunlaşmıştır.
Read more
Atıl Samancıoğlu lisans derecesini Boğaziçi Üniversitesi’nde 2010 yılında tamamladıktan sonra iş hayatına girmiştir. Yaklaşık 10 yıl boyunca uluslararası firmalarda özel sektörde çalışmasının yanında 2016 yılından itibaren verdiği yazılım eğitimleri ile 170 ülkeden 250.000 kişiye online ve sınıf ortamında ulaşmıştır.
Read more
Prof. Dr. Arzu Çelik, Doktora derecesini 2002 yılında Köln Üniversitesi Genetik Bölümünde alan Doç. Dr. Arzu Çelik, doktora sonrası araştırmalarını New York Üniversitesinde yapmıştır. 2007 yılında Boğaziçi Üniversitesi Moleküler Biyoloji ve Genetik Bölümüne dönerek akademik çalışmalarına devam eden Dr. Çelik, sirke sineği Drosophila melanogaster model organizmasını kullanarak...
Read more
İletişim
Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi
  • Etiler Mh. Cengiz Topel Cd. 34337 Uçaksavar / Etiler
  • İstanbul - Türkiye
  • 0 (212) 359 73 62
  • tanitim@boun.edu.tr
BOUN 101 Yaşamboyu Öğrenme
BOUN 101 programımızın sizler için avantajlarını keşfedin! 1863 yılında temelleri atılan Boğaziçi Üniversitesi 150 yıldır eğitim ve araştırma faaliyetlerini başarıyla sürdürüyor.