Atıl Samancıoğlu

Hakkımda

Atıl Samancıoğlu lisans derecesini Boğaziçi Üniversitesi’nde 2010 yılında tamamladıktan sonra iş hayatına girmiştir. Yaklaşık 10 yıl boyunca uluslararası firmalarda özel sektörde çalışmasının yanında 2016 yılından itibaren verdiği yazılım eğitimleri ile 170 ülkeden 250.000 kişiye online ve sınıf ortamında ulaşmıştır. Udemy’de mobil geliştirme ve siber güvenlik konularında verdiği eğitimlerle “Bestseller” ünvanını almış, binlerce öğrencinin kendi uygulamasını yayınlamasına, işini kurmasına, staj ve iş imkanlarına erişmesini yardımcı olmuştur. Atıl Samancıoğlu kurucu ortak olduğu Kolektif Academy’de CEO görevini sürdürmektedir. Boğaziçi Üniversitesi’nde ise Yönetim Bilişim Sistemleri bölümünde yarı zamanlı olarak Mobil Geliştirme eğitimi vermektedir.

Eğitim ile ilgili sormak istedikleriniz mi var?

My Education

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing edit. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. 

İletişim
Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi
  • Etiler Mh. Cengiz Topel Cd. 34337 Uçaksavar / Etiler
  • İstanbul - Türkiye
  • 0 (212) 359 47 40
  • tanitim@boun.edu.tr
BOUN 101 Lise Yaz Okulu
BOUN 101 programımızın sizler için avantajlarını keşfedin! 1863 yılında temelleri atılan Boğaziçi Üniversitesi 150 yıldır eğitim ve araştırma faaliyetlerini başarıyla sürdürüyor.