Dr. Elif Aysimi Duman

Hakkımda

Dr. Elif Aysimi Duman, temel olarak sosyal davranış ve ruhsal sorunların altında yatan gen-çevre etkileşimleri üzerine araştırmalar yapan bir biyopsikologdur. Lisans eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi Moleküler Biyoloji ve Genetik Bölümü’nde tamamladıktan sonra New York Stony Brook Üniversitesi’nden Psikoloji alanında yüksek lisans ve Biyopsikoloji alanında doktora derecesini almaya hak kazanmıştır. 2012 yılından beri Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nde görev yapmaktadır. Kurduğu Psikoepigenetik Laboratuvarı’nda hamilelik döneminden yetişkinliğe farklı yaş gruplarında gen-çevre etkileşimleri ve davranışsal epigenetik alanlarında disiplinlerarası araştırmalarına devam etmektedir.

Eğitim ile ilgili sormak istedikleriniz mi var?

My Education

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing edit. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. 

İletişim
Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi
  • Etiler Mh. Cengiz Topel Cd. 34337 Uçaksavar / Etiler
  • İstanbul - Türkiye
  • 0 (212) 359 47 40
  • tanitim@boun.edu.tr
BOUN 101 Lise Yaz Okulu
BOUN 101 programımızın sizler için avantajlarını keşfedin! 1863 yılında temelleri atılan Boğaziçi Üniversitesi 150 yıldır eğitim ve araştırma faaliyetlerini başarıyla sürdürüyor.