Dr. Mutlu Şen Akbulut

Hakkımda

Doktora öğrenimini Georgia Üniversitesinde (The University of Georgia) Eğitim Teknolojisi alanında tamamlayan Mutlu Şen Akbulut, 2018 yılından bu yana Boğaziçi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi bölümünde öğretim üyesi olarak görev yapmaktadır. Öğretim teknolojileri ve materyal geliştirme, öğretimsel tasarım, eğitsel yazılım geliştirme ve değerlendirme gibi çeşitli dersler vermekte olan Dr. Şen Akbulut’un güncel araştırmaları teknoloji destekli öğrenme ortamlarının tasarımı, 21. Yüzyıl becerileri için teknoloji entegrasyonu, proje-temelli öğrenme ve öğretmen eğitimi gibi konuları içermektedir.

Eğitim ile ilgili sormak istedikleriniz mi var?

My Education

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing edit. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. 

İletişim
Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi
  • Etiler Mh. Cengiz Topel Cd. 34337 Uçaksavar / Etiler
  • İstanbul - Türkiye
  • 0 (212) 359 47 40
  • tanitim@boun.edu.tr
BOUN 101 Lise Yaz Okulu
BOUN 101 programımızın sizler için avantajlarını keşfedin! 1863 yılında temelleri atılan Boğaziçi Üniversitesi 150 yıldır eğitim ve araştırma faaliyetlerini başarıyla sürdürüyor.