Prof. Dr. Serdar Soyöz

Hakkımda

Prof. Dr Serdar Soyöz, 2010 yılından itibaren Boğaziçi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü’nde görev yapmaktadır. Lisans ve Yüksek Lisans derecelerini 2001 ve 2004 tarihlerinde ODTÜ’den; doktora dercesini ise 2007 tarihinde University of California Irvine’dan almıştır. 2003 yılında Japonya’da Uluslararası Sismoloji ve Deprem Mühendisliği Enstitüsü’nde araştırmacı olarak bulunmuşturt. 2008-2010 tarihleri arasında Kaliforniya merkezli bir danışmanlık firmasında kıdemli mühendis olarak çalışmıştır. Uzmanlık alanları arasında deprem mühendiliği ve yapı sağlığı izlemesi bulunmaktadır. Boğaziçi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Yapı Laboratuvarı yürütücüsü ve Yapı Sağlığı İzlemesi Laboratuvarı kurucu yürütücüsüdr. Kendisinin AFAD deprem yönetmeliği üst komisyon üyeliği bulunmaktadır.

Eğitim ile ilgili sormak istedikleriniz mi var?

My Education

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing edit. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. 

İletişim
Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi
  • Etiler Mh. Cengiz Topel Cd. 34337 Uçaksavar / Etiler
  • İstanbul - Türkiye
  • 0 (212) 359 47 40
  • tanitim@boun.edu.tr
BOUN 101 Lise Yaz Okulu
BOUN 101 programımızın sizler için avantajlarını keşfedin! 1863 yılında temelleri atılan Boğaziçi Üniversitesi 150 yıldır eğitim ve araştırma faaliyetlerini başarıyla sürdürüyor.