Başvuru

Ön Başvuru

Başvuru Formu doldurularak yapılacaktır. Lise 1.sınıfı bitirmiş öğrencilerden başlayarak, son sınıfı bitirenler dahil olmak üzere, tüm lise öğrencileri Yaz Okulu'na başvurabilir.

Kayıt

1.VE 2.DÖNEM İÇİN BAŞVURU VE KAYITLAR KAPANMIŞTIR. KONTENJANLARIMIZ DOLMUŞTUR. İLGİNİZE TEŞEKKÜR EDERİZ.

Eğitim Ücreti

3900 TL

(Eğitim ücretine; eğitim materyalleri, öğle yemeği,  ders arası ikramlar ve hafta içi akşamları gerçekleştirilecek olan kampüs içi sosyal etkinlikler dahildir.)

 

Yurt Ücreti

 

Superdorm Yurt Ücreti: 3500 TL

Kuzey Yurtların Ücreti: 2100 TL

Yaz Okulu süresince okulun yurtlarında konaklamak isteyen öğrenciler, Superdorm veya Kuzey yurtlarından birini tercih edebilirler. Yurtlarda kontenjan sınırlı olduğundan, başvurularda öncelik, kesin kaydını tamamlayan öğrencilere verilecektir. Kontenjanı dolan yurtlara başvuruların kapatılması yoluyla, yerleştirme süreci ilerleyecektir.

Erkek öğrenciler için 4. Kuzey Yurdunda 4'er kişilik daireler, kadın öğrenciler için 3. Kuzey Yurdunda 12' şer (6+6) kişilik daireler ayrılmıştır.

Boğaziçi Üniversitesi Superdorm Öğrenci Yurdu ve Kuzey Yurtları hakkında bilgi almak için aşağıdaki bağlantılara tıklayabilirsiniz:

Superdorm: http://www.superdorm.info/

4.Kuzey: http://www.yurtlar.boun.edu.tr/yurtlar.aspx

(Sürveyan gözetiminde 2 haftalık konaklama ücretine; sabah kahvaltısı, öğlen, akşam yemekleri ve hafta içi etkinliklerine ek olarak, hafta sonu yapılacak sosyal etkinlikler de dahildir.)

Pearson Assured Sertifika Ücreti

300 TL

Son kayıt tarihi 17 Haziran 2019'dur. Sonrasında yapılan ödemeler dikkate alınamayacak, Pearson sertifikası basılamayacaktır.

(MyStudentSuccessLab çevrimiçi eğitimini tamamlayan ve Pearson tarafından sağlanan uluslararası geçerliliği olan Pearson Assured Sertifikası edinmek isteyen öğrencilerin ödemesi gereken ek ücret)

Ödeme

Bu site üzerinden yolladığınız başvuru formunda bıraktığınız iletişim adreslerine, kesin kayıt ödemesi ile ilgili detaylı bilgilendirme gönderilecektir. Önce başvuru formunu doldurup yolladıktan sonra, bu bilgilendirme doğrultusunda kesin kaydınızı tamamlayabilirsiniz.

Genel Kurallar

Öğrencilerin program süresi boyunca ve yurtta uyması gereken kurallar için tıklayınız »

NOT 1:

BOUN 101 Programında gerektiği takdirde ders, eğitmen, program akışı ve etkinlikler konusunda değişiklik yapılabilir.

NOT 2:

Herhangi bir dersin açılabilmesi için minimum 10 öğrencinin kaydı gereklidir.

Başvuru Formu