Yaz Okulu


ÖNEMLİ DUYURU!!

Sosyal izolasyon dönemini verimli değerlendirmek isteyen lise öğrencileri için Boğaziçi Üniversitesi’nin sunduğu geleneksel BOUN101 Lise Yaz Okulu programı bu yıl online platformlarda birbirinden zengin dersler ve buluşmalarla gerçekleştirilecektir.

Bilgi için  0 212 359 47 45 ve 0 212 359 71 16′ den ulaşabilirsiniz.

1. Dönem:  3 Temmuz – 10 Temmuz 2021

2. Dönem:  26 Temmuz – 6 Ağustos 2021

3. Dönem:  9 Ağustos – 20 Ağustos 2021

İletişim

Bilge Tunahan Yayla
Telefon: 0 551 093 20 82
bilgetunahanyayla@gmail.com

Sevgi Kesim
kesim@boun.edu.tr

Zübeyde Karaman
buyem@boun.edu.tr

Amaç

Boğaziçi Üniversitesi- BOUN101 Online Lise Yaz Okulu, sosyal izolasyon döneminde lise öğrencilerini değerli Boğaziçi Üniversitesi akademisyenleriyle interaktif derslerde buluşturuyor! Program, lise öğrencilerini dünya çapında bilimsel araştırmalar yürüten bilim insanlarıyla bir araya getirerek onlara en güncel bilimsel projeleri yakından tanıma fırsatı sunuyor.

Biyomedikal alanındaki derslerden nöropsikoloji ve programlamaya, dijital ticaretten psikodilbilime kadar, çok sayıda alandan ders alma seçeneği sunan BOUN101 Online Lise Yaz Okulu, katılımcılarını farklı disiplinlerin araştırma yaklaşımlarının zenginliğiyle donatılmış verimli bir eğitimle karşılıyor.

Akademik derslerin yanında BOUN101 programına katılan her öğrenciye ayrıca açık olarak sunulacak olan rengarenk atölyelerle lise öğrencileri, Boğaziçi Üniversitesi mezunları ve öğrencileriyle de bir araya gelecek.

BOUN101 Online Lise Yaz Okulu haftada beş gün, günde üç blok ders içeren, iki haftalık bir programdan oluşmaktadır. Öğrencilerimize farklı tarih aralıklarında üç dönem sunuyoruz. Öğrenciler, birbirleriyle çakışmayacak şekilde seçtikleri en az 1, en çok 5 dersten oluşacak programlarını takip edeceklerdir. Derslere ek olarak öğrenciler İzotomi® meslek envanteri ve online kariyer rehberliği görüşmesi paketini de programlarına ekleyebilirler.

Eğitim Takvimi

Yaz Okulu Eğitimlerimiz

Yaz Okulu Eğitmenlerimiz

Paylaş
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
İletişim
Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi
  • Etiler Mh. Cengiz Topel Cd. 34337 Uçaksavar / Etiler
  • İstanbul - Türkiye
  • 0 (212) 359 47 40
  • tanitim@boun.edu.tr